יתרונות שתלים לשיניים בשיטה הממוחשבת - מרכז אקרמן לרפואת שיניים
שתלים לשיניים בירושלים

5 יתרונות מרכזיים של שתלים לשיניים בשיטה הממוחשבת

טיפולי שתלים לשיניים בשיטה הממוחשבת, מיושמים באמצעות מכשור טכנולוגי מתקדם מסוגו המקנה לכל מסגרת של טיפול שתלים לשיניים בירושלים או בכל עיר אחרת, מגוון רחב של יתרונות בהשוואה לטיפולי שתלים בשיטה המסורתית. בשלב זה, חשוב לנו לציין שטיפולי שתלים בשיטה הממוחשבת מיושמים גם באמצעות שתלי טיטנים וגם באמצעות שתלי זירקוניה, כאשר מבין שני סוגי השתלים, שתלי הזירוקניה הם המומלצים ביותר על ידי רופאי שיניים מובילים בתחום טיפולי השתלים הדנטליים, וזאת לנוכח יתרונותיהם הכוללים בין היתר: היקלטות אופטימאלית בעצם, מניעת מצבי התחמצנות של העצם והגעתם בגוון הזהה לגוון של השיניים הטבעיות.

אם גם אתם מתעניינים בטיפולי שתלים לשיניים בירושלים או בכל עיר אחרת, אנו ממליצים גם לכם לבצע את ההליך הטיפולי בשיטה הממוחשבת וליהנות מכל אחד מבין היתרונות המרכזיים המאפיינים את טיפולי השתלים בשיטה הממוחשבת.


שיעורי הצלחה גבוהים במיוחד

עם נתונים מספריים לא ניתן להתווכח, ולכן, חשוב להתייחס לנתון הבא: טיפולי שתלים לשיניים בשיטה הממוחשבת הם בעלי שיעור הצלחה של 98% מהמקרים, דבר ההופך את השיטה הממוחשבת לשיטת בעלת סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר.


טיפולי שתלים גם לאוכלוסיות התמודדות עם בעיות רפואיות

טיפולי שתלים לשיניים בשיטה הממוחשבת מיועדים ומותאמים גם לאילו מביניכם המתמודדים עם אי- אילו בעיות רפואיות אשר מנעו מכם למעשה את הטיפול בשיטה המסורתית. טיפולי שתלים לשיניים בירושלים או בכל עיר אחרת בשיטה הממוחשבת, מיועדים בין היתר למטופלים הנדרשים לנטילת תרופות לדילול דם, מטופלים המתמודדים עם מחלת הסכרת ומטופלים הסובלים ממחלות לב או מלחץ דם גבוה.


מינימום התערבות כירורגית לאורך כל שלבי הטיפול

בניגוד לטיפולי שתלים בשיטה המסורתית במסגרתה נדרשת מעורבות כירורגית במידה כזו או אחרת לאורך שלבי הטיפול השונים, בשיטה הממוחשבת, טיפולי השתלים מיושמים עם מינימום התערבות כירורגית, כאשר ההליך הטיפולי מתחיל בביצוע בדיקות התאמה מקדימות של המטופל/ת וצילום CT דיגיטלי של חלל הפה שבאמצעות ממצאיו ניתן לבנות תכנית טיפול אופטימאלית בכל הנוגע למיקום השתלים וגודלם.

חשוב לציין שבשיטה הממוחשבת, מייצרים סד (התקן פלסטי) באמצעות טכנולוגיית הדפסה בתלת מימד, כאשר ה- סד משמש לצרכי הלבשתו באזור המיועד לטיפול ולצורך קדיחת חורים דרכם ניתן להחדיר את השתלים אל תוך עצם הלסת. פעולה זו מאפשרת רמת דיוק מקסימאלית של ההליך הטיפולי והיא מונעת התרעבות כירורגית במהלך החדרת השתל לעצם הלסת.

 

יצור שתלים באמצעות מחרטה דיגיטילת

בשיטה המסורתית של טיפולי שתלים לשיניים בירושלים או בכל עיר אחרת, נעשה שימוש במחרטה ידנית לצור ייצור הכתרים המלובשים למעשה על גבי השתל עצמו. השימוש במחרטה הידנית מצריך רמת מיומנות גבוהה מצד טכנאי השיניים לצורך דיוק מקסימאלי של מבנה הכתר, כאשר כל טעות קטנה במיקרו מילימטרים עשויה להשפיע על תפקוד הכתר. מנגד, בשיטה הממוחשבת של טיפולי השתלים, כל הליך ייצור הכתרים מיושם באמצעות מחרטה דיגיטלית בה הליך הייצור הוא ממוחשב ובהתאם למידות המדויקות של המבנה הנדרש על פי ממצאי הצילום הדיגיטלי המקדים שנעשה לצורך בניית תכנית הטיפולים. באופן זה, רמת הדיוק של השתלים היא מקסימאלית דבר המבטיח תפקוד מיטבי של הכתר המולבש על גבי השתל.

 

טיפול קצר יותר וזמני החלמה קצרים יותר

רפואת שיניים ממוחשבת מאפשרת קיצור תהליכים רפואיים והדבר בא לידי ביטוי גם במסגרת טיפולי שתלים בשיטה הממוחשבת, כאשר כל ההליך הטיפולי ניתן ליישום תוך מספר קצר של מפגשים טיפוליים אצל רופא שיניים פרטי בירושלים או בכל עיר אחרת. כמו כן, חשוב לציין שטיפולי שתלים לשיניים בירושלים או בכל עיר אחר במסגרת השיטה הממוחשבת, מתאפיינת גם בזמני החלמה קצרים יותר. יחד עם זאת, בדומה לכל הליך טיפולי מורכב אחר בענף רפואת השיניים, גם טיפולי שתלים בשיטה הממוחשבת עשויים להיות מלווים במספר תופעות לוואי החולפות תוך פרקי זמן קצרים, וביניהם: הופעת שטפי דם קלים באזור השתל, נפיחת קלה באזור השתל, רגישות לחום קור בשיניים וכדומה. חשוב לציין שתופעות לוואי אלו ניתנות לטיפול באמצעות משככבי כאבים בלבד. כמו כן, חשוב לציין שטיפולי שתלים בשיטה הממוחשבת נחשבים לבעלי סיכון נמוך יותר בהשוואה לטיפולי שתלים בשיטה המסורתית בכל הנוגע להיווצרות סיבוכים כתוצאה מההליך הטיפולי.

 

דילוג לתוכן