מרכז אקרמן לרפואת שיניים - עזרה ראשונה וטיפולי חירום

עזרה ראשונה וטיפולי חירום

רופא שיניים פרטי בירושלים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מקרים שונים המצריכים טיפולי שיניים חירום

ישנם מקרים שונים המצריכים טיפול מיידי וכולל ללא דחייה ועיכוב. מצב זה יכול להיגרם כתוצאה מנפילה, דימומים, חבלה, שבירת שן, דלקת חריפה של מוך השן או הזנחת טיפול שיניים ועד לכאב איום.

רוצים דוגמא? בבקשה. תחשבו על ילד או מבוגר שנפלו ונחבלו בלסת או איבדו שיניים, אנשים הסובלים מדימומים מהחניכיים, אנשים הסובלים מכאבים חזקים מאוד בשיניים, אנשים שעברו הליך טיפולי כלשהו בשיניים ולאחר מספר שעות סבלו מכאבים עזים וחריגים, אנשים שהזניחו כאב שיניים ופתאום באמצע הלילה הכאב הפך לבלתי נסבל, אנשים הסובלים מדלקת חניכיים ומפתחים פתאום חום גבוה, אנשים לפני טיסה לחו"ל שחייבים טיפול דחוף (לעקור שן, לבצע טיפול שורש וכדומה), אנשים שחוזרים משהייה בחו"ל שם סבלו מפגיעה או מחלה הקשורה לשיניים וחייבים מענה מיד כשהם יורדים מהמטוס ועוד.

טיפול שיניים חירום הוא בעל חשיבות ויתרונות רבים. במקרים אלה אין מנוס מלהגיע למרפאה רגילה או למרפאת חירום לבעיות השן, ולטפל בבעיה הקיימת.

אם נזקקים לטיפול שיניים חירום- לאן פונים?

אם הכאבים הם בלתי נסבלים ולא סובלים דיחוי בשום פנים ואופן, יש להגיע בהקדם לטיפול חירום במרפאת השיניים הכוללת בשרותיה טיפולי שיניים במצבי חירום. אם אתם זקוקים לטיפול שיניים חירום, רופא שיניים מקצועי ומנוסה במצבי חירום יוכל לסייע לכם ולהקל מהכאב כבר בראשית הטיפול.

כיצד ניתן להימנע מטיפול שיניים חירום?

רופאי מרכז אקרמן לרפואת שיניים ממליצים לערוך בדיקת שיניים אחת לתקופה של כשנה. וכן רצוי לערוך שיננית לניקוי האבנית ולשמירת החניכיים והשניים.

באים אלינו קהל רחב ומגוון של לקוחות מכל הסוגים והגילאים, מטופלים אלה שמחים לגלות את האכפתיות והמסירות של מרפאת השיניים שלנו.

זכרו! טיפול שיניים אסור שידחה! חור פשוט בשן יכול להידרדר ולהגיע לטיפול שורש, דלקת חניכיים מוזנחת, מחלישה את השיניים וגורמת לבעיות שונות.

אל תהססו לפנות אלינו לקבלת טיפול שיניים חירום במהירות וביעילות המרבית

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

כירורגיה ועקירות

המקום האידיאלי לעקירה ולכירורגיה! לא נעים לעקור שיניים, ויש אנשים רבים החוששים מאז. החשש הוא מוצלח, לפעמים גם פסיכולוגי, אבל

קראו עוד »
דילוג לתוכן