מרפאת שיניים בירושלים - תחומי התמחות - מרכז אקרמן לרפואת שיניים
מרפאת שיניים בירושלים

מרפאת שיניים בירושלים – תחומי התמחות

בכל מרפאת שיניים מובילה בתחומה בירושלים או בכל עיר אחרת בישראל, תוכלו להסתייע במגוון רחב של טיפולי שיניים בכל אחת מתחומי ההתמחות בענף רפואת השיניים. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע על מספר תחומי התמחות עיקריים בענף רפואת השיניים וזאת לצד טיפים חשובים לבחירת מרפאת שיניים בירושלים או בכל עיר אחרת.

רפואת שיניים לילדים

רפואת שיניים לילדים נועדה למטרות מעקב וטיפול בשיניהם של ילדים מרגע בקיעת השיניים הנשירות (שיני חלב) ולאורך כל שנות הילדות וגיל הנעורים. רפואת השיניים לילדים החלה להתפתח בישראל רק לקראת סוף המאה ה-20 וכיום היא מהווה תחום התמחות בלתי נפרד מענף רפואת השיניים, כאשר רופאי שיניים לילדים עוברים גם הכשרה מקצועית במתן טיפולים תחת הרדמה כללית ובשימוש בגז צחוק.

אנדודונטיה

אנדודונטיה הוא תחום התמחות העוסק במחלות שורש השן, כאשר מומחה לאנדודונטיה מתמחה בין היתר במתן טיפולי שורש ובעיות שונות הקשורות לתעלת השורש. בנוסף, מומחה לאנדודונטיה עוסק במתן טיפול לנפגעי חבלה דנטלית. כיום, בכל מרפאת שיניים בירושלים או בכל עיר אחרת, פועלת מחלקה טיפולית המתמחה בטיפולי שורש.

שיקום הפה

טיפולי שיקום הפה נועדה לצרכי החזרת התפקוד התקין לשיניים והלסתות במקרים בהם קיים חוסר בשיניים טבעיות, כאשר בין יתר סוגי הטיפולים המוצעים לכם כיום בתחום שיקום הפה נכללים טיפולי סתימות, טיפולי כתרים וגשרים, טיפולי השתלת שיניים וטיפולים להתאמת שיניים תותבות. בנוסף, טיפולי שיקום הפה נועדו לצרכי תכנון וטיפול בבעיות שיניים וחניכיים חמורות ומורכבות.

פריודונטיה

פריודונטיה הוא תחום התמחות בענף רפואת השיניים העוסק בכל הקשור לחניכיים, החל משמירה על היגיינת הפה ברמה הבסיסית לצורך תחזוקת הרקמות הרכות בחלל הפה, דרך טיפולי מניעה למחלות חניכיים ועד לניתוחי חניכיים במצבים מורכבים.

כירורגיית פה ולסת

כירורגיית פה ולסת עוסקת בין היתר בכירורגיה דנטואלבאולרית במסגרתה מתבצעים ניתוחים שונים בחלל הפה המיועדים לצרכי טיפולי שיקום הפה, וביניהם, השלתות עצם וחניכיים, עקירות שיניים כירורגיות וניתוחי פה ולסת נוספים.

וזאת לצד תחומי התמחות נוספים בענף רפואת השיניים.

בחירת מרפאת שיניים – כיצד?

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם טיפולי שיניים בכל אחד או יותר מתחומי ההתמחות המופיעים לעיל, קיימת חשיבות רבה לזהותה של מרפאת השיניים בה אתם בוחרים. בחירת מרפאת שיניים בירושלים או בכל עיר אחרת, מומלץ שתעשה בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

  • הוותק המקצועי רפואי של המרפאה והצוות הרפואי
  • תחומי ההתמחות של המרפאה בהתאם לצורך הטיפולי שלכם
  • רמת האבזור של חדרי הטיפול בשטח המרפאה
  • רמת היחס והשירות האישי לכל מטופל/ת
  • הסדרי ביטוח של המרפאה מול קופות החולים ו/או חברות הביטוח

מרפאות שיניים פרטיות לכל בני המשפחה

בישראל פועלות קרוב ל-5,000 מרפאות שיניים, כאשר הרוב המוחלט של המרפאות פועלות באופן פרטי והן מנוהלות על ידי רופאי שיניים פרטיים. כאשר בוחרים מרפאת שינים פרטית, מומלץ לבדוק האם השירותים הרפואיים המוצעים לכם במרפאה מותאמים לכל בני המשפחה וזאת על מנת לבצע את כל טיפולי השיניים לכל בני המשפחה במקום אחד. מרפאת שיניים בירושלים או בכל עיר אחרת המתמחה במתן טיפולי שיניים לכל בני המשפחה, תאפשר לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים הכוללים בין היתר:

  • בדיקות מעקב תקופתיות לכל אחד ואחת מבני המשפחה על ידי רופא שיניים פרטי
  • רופא שיניים לילדים בירושלים ולכל בני המשפחה בהתאם לגילם ומצב בריאות השיניים של כל אחד ואחת מהם
  • אפשרות ממשית לפריסת תשלומים עבור טיפולי השיניים לכל בני המשפחה
  • קיום כל טיפולי השיניים לכל בני המשפחה במקום אחד

בכל מרפאת שיניים פרטית מושם דגש גם על טיפולי מניעה לבעיות שיניים וחניכיים מורכבות, כאשר טיפולי המניעה מבוססים על טיפולים סדירים של כל אחד ואחת מבני המשפחה אצל רופא השיניים והשיננית. במצב בריאות תקין של השיניים, הביקור הסדיר אצל רופא השיניים והשיננית מתקיים אחת לשישה חודשים. כאשר כל בני המשפחה מטופלים במרפאה אחת בה מוצעים לכם כל טיפולי השיניים לכל אחד ואחת מבני המשפחה, תוכלו לתאם את מועדי הביקור לכל אחד ואחת מבני המשפחה ביום אחד ובכך לחסוך זמן ונסיעות מיותרות למרפאת השיניים. רוצים לדעת יותר על רפואת שיניים פרטית בירושלים? צרו איתנו קשר עוד היום!

דילוג לתוכן