מרכז אקרמן לרפואת שיניים - שתלים דנטליים

שתלים דנטליים

12

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקבל במתנה שיניים חדשות!

שתלים דנטליים הם המצאת המיליון שהחליפה את התותבות השמרניות של פעם. באפשרות השתלים ניתן לקבל שיניים חדשות במתנה תחת שיניים קבועות שנהרסו ואבדו ללא תקנה. אם בעבר היה התהליך של השתלת שיניים מלווה בכאבים ובפרק זמן הארוך הרי שהיום הוא התקצר פלאים ואפשר לקבל פה חדש תוך יום!

מהם שתלים דנטליים?

שתלים דנטליים הם למעשה מן ברגים המוכנסים אל תוך הלסת ועליהם מלבישים מבנה של השן. הם באים להחליף שיניים קבועות חסרות, לפעמים מדובר בשן בודדת ולפעמים בכל הלסת. בעקרון היה מדובר בתהליך ארוך ומייגע. היות ואחרי החדרת השתלים היה צורך להמתין כמחצית השנה עד להחלמה מלאה של השתלה וכדי לוודא שהם הוכנסו לפה ללא שום ליקוי.

מי צריך שתלים דנטליים?

אף אחד לא ממהר לבצע שתלים, על אף שהם היום פתרון מוצלח. בכל מקרה של נזק לשן ינסה רופא השיניים להציל את השן הקבועה, כי למקור אין תחליף וזה ברור גם כאן. רק במקרה שהשן אבדה לחלוטין אם בעקבות נסיגת חניכיים או זיהום חמור, כאשר אין יותר אפשרות להשיב אותה לתפקוד, חושבים על שתלים דנטליים בתור אפשרות.

שתלים דנטליים הם בעצם התחליף למה שהיה בעבר שיניים תותבות. אלו שיניים נשלפות שהיו גורמות אי נוחות רבה ותלות בתותבת הנלווית לכל מקום.

שתלים דנטליים בין יום

היום השתנו הכללים, וצוות מרכז אקרמן לרפאות שיניים מציג את הפריצה הגדולה בתחום. לא עוד שתלים דנטליים המבוצעים משך זמן רב ונמשכים מעל חצי שנה, אלא טיפול קצר ומיומן אשר נעשה ביום אחד.

באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת מבצעים סי.טי. בפה של המטופל, וכך קולט הרופא את כל הנתונים ואת מבנה הלסת במדויק. הוא יכול לבנות על פי המבנה שקיבל מן פלטה מובנית מתאימה למטופל במדויק. על גבי סד זה הוא מחורר חורים עבור השתלים בהתאם לצורך הספציפי.

ביום הטפול מלביש הרופא את אותה שבלונה בלסת של המטופל ובתוך אותם חורים הוא מחדיר את השתלים שהוכנו אף הם מראש.

המטופל משתחרר לביתו להתאוששות עם שיניים חדשות להנאתו המלאה.

נשמע מצוין? אתם מוזמנים לנסות. פנו למרפאת ד"ר אקרמן וקבלו הצעה מיד!

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

יישור שיניים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם יישור שיניים למבוגרים יישור שיניים שקוף (אינוויזליין) יישור שינים פנימי (INCOGNITO) ישור שיניים – לפני

קראו עוד »

השתלות שיניים

השתלת שיניים היא החלופה המתקדמת ביותר המהווה  פתרון אידיאלי, לבעיות של שיניים חסרות וחניכיים חלשות. שתלים דנטליים יכולים להוות חלופה לכתרים ויעודם

קראו עוד »

קופת חולים מכבי

ראובן אקרמן- רופא שיניים בהסדר למבוטחי קופ"ח "מכבי" מכבי שלי חברים בגילאי 18 עד 75 זכאים להטבות ייחודיות, כמו סתימות,

קראו עוד »
דילוג לתוכן