מרכז אקרמן לרפואת שיניים - ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים

ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים

4

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מחסור בעצם וחוסר יכולת לבצע השתלת שיניים

אנשים רבים שפנו לבצע השתלות שיניים התאכזבו לשמוע כי התהליך אצלם קצת מורכב ולעיתים בלתי אפשרי. כיוון שרקמת העצם שלהם דקה מאד, לא יוכל הרופא להתקין, כמקובל, את המבנה עליהם. רפואת השיניים והתפתחותה בשנים האחרונות מצאה פתרון גם לכך: מבצעים ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים, ומצליחים להתגבר על האתגר.

איך עושים זאת? במאמר שלפנינו.

חשיבות העצם בתהליך השתלת שיניים

כדי לבצע השתלות שיניים, מתקינים אותם בעזרת ברגים לתוך עצם הלסת. כך הם יושבים בצורה קבועה בלי יכולת להשתחרר. הבעיה הגדולה היא כאשר עצם זו חלשה מדי או דקה, ואי אפשר לבסס עליה את השיניים המושתלות בשום צורה.

הסיבות למחסור בעצם

לפעמים הבעיה היא מולדת, כאשר העצם במקורה דקה מדי. עם הגיל גדלים הסינוסים של מערות האף, והם אלה שדוחפים את העצם רחוק מן הלסת. במצב כזה אי אפשר להשתיל עליהם שיניים כיון שהעצם נעלמה מן המקום. ניתן לראות מצבים מעין אלו אצל אנשים מבוגרים ואנשים הסובלים מבריחת סידן

ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים

כדי להתגבר על הבעיה מבצעים במרכז אקרמן לרפואת שיניים תהליך של ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים. הטיפול כולל הוספת חומר לעצם הלסת וממילא גורמים לה להיות עבה יותר, או לקרב אותה אל המקום החסר.

אם יש אפשרות ליטול חומר עצם מן המטופל עצמו הרי שזו עדיפות ראשונית, היות שאז החומר המושתל ייקלט בצורה מקסימלית ולא תהיינה תופעות לואי של חוסר התאמה וכדו'. אם אין אפשרות כזו, משתילים חומר עצם סינטטי. יש רופאים המשלבים את שתי האפשרויות יחד, עצם של המטופל יחד עם עצם סינטטי על פי שקול דעתו הרפואית.

מומחיות של ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים

כמו בכל תחום רפואת השיניים, הרי כשמדובר בנושא מורכב כמו ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים, חשוב לעשות זאת אך ורק אצל המומחים. אף אחד לא יפקיר את שיניו לידי אנשים חובבנים שיכולים רק להזיק.

משום כך חשוב לפנות דווקא אל המרפאה של מרכז אקרמן לרפואת שיניים, כאשר זקוקים לבצע ניתוח השלמת עצם בהשתלות שיניים, ולבצע את התהליך על הצד הכי טוב. המומחים של המרפאה שלנו עומדים לצד כל מי שזקוק לבצע טיפול זה והם מבטיחים תוצאות מוצלחות במיוחד.

אל תהסס! פנה עוד היום למרכז אקרמן לרפואת שיניים ותהנה מן הטיפול הכי משובח!

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

טיפולי שיניים משמרים

כך שומרים על השיניים עם טיפולי שיניים משמרים! כאשר מדברים על טיפולי שיניים משמרים מתכוונים לשימור שיניים לבל תאבדנה. הכוונה

קראו עוד »

השתלות שיניים

השתלת שיניים היא החלופה המתקדמת ביותר המהווה  פתרון אידיאלי, לבעיות של שיניים חסרות וחניכיים חלשות. שתלים דנטליים יכולים להוות חלופה לכתרים ויעודם

קראו עוד »
דילוג לתוכן