מרפאות שינים פרטיות - כל היתרונות - מרכז אקרמן לרפואת שיניים
מרפאת שיניים בירושלים

מרפאות שינים פרטיות – כל היתרונות

ענף רפואת השיניים בישראל כולל מספר מצומצם יחסית של מרפאות שיניים הפועלות מטעם קופות החולים השונות לצד מספר גדול של מרפאות שיניים פרטיות המנוהלות (ברוב המקרים) על ידי רופאי שיניים בעלי ניסיון רב שנים, ובסך הכול, פועלות בישראל כ-5,000 מרפאות שיניים.

בחירה באחת מאותן מרפאות שיניים פרטיות ברחבי הארץ, תאפשר גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר:

  • מגוון רחב של מחלקות רפואיות המתמחות בתחומי טיפול שונים בענף רפואת השיניים, כגון: מחלקת טיפולים משמרים, מחלקת שיקום הפה, מחלקת אנדודונטיה העוסקת בטיפולי שורש, מחלקת כירורגיית פה ולסת, מחלקת אורתודנטיה, מחלקת פריודנטיה העוסקת במחלות חניכיים, מחלקת אסתטיקה דנטלית ועוד.
  • צוות של רופאים מומחים בכל תחומי ההתמחות של המרפאה – במרפאות שיניים פרטיות עומד לרשותכם צוות של רופאים מומחים במגוון רחב של תחומי טיפול בענף רפואת השיניים וזאת לצד צוות רפואי – מקצועי נוסף המסייע לרופא המומחה.
  • פתרונות טיפוליים לכל בעיה או מחלה דנטלית – היקף הטיפולים המוצעים בכל מרפאת שיניים בירושלים או בכל עיר אחרת, מאפשר לכם להסתייע במגוון רחב של פתרונות טיפוליים המותאמים לכל בעיה או מחלה דנטלית כזו או אחרת, כאשר כל הטיפולים מתקיימים תחת קורת גג אחת ופיקוח רפואי של צוות המומחים במרפאה בהתאם לסוג ואופי הבעיה.
  • יחס ושירות אישי לכל מטופל/ת – במרפאות שיניים פרטיות מושם דגש על תודעת שירות, כאשר כל מטופל/ת זוכה ליחס ושירות אישי מצד כל אנשי הצוות הרפואי והמקצועי במרפאה.
  • מכשור מודרני ורמת אבזור גבוהה במיוחד – מרפאות שיניים פרטיות מובילות מקפידות על נושא המכשור הרפואי והן עושות שימוש במערכות המתקדמות ביותר מסוגן בענף רפואת השיניים. כיום, בכל מרפאת שיניים מובילה בתחומה תוכלו למצוא מערכות ממוחשבות מתקדמות המשמשות בין היתר לצרכי טיפולי השתלות שיניים בשיטה הממוחשבת. בכל סוגי הטיפולים בהם נעשה שימוש במערכות דנטליות ממוחשבות, זמני הטיפול הם קצרים יותר והם מאפשרים רמת דיוק מקסימאלית.

ומה בנוגע לעלויות הטיפולים?

תעריפי הטיפולים במרפאות השיניים הפרטיות בישראל, גבוהים מתעריפי הטיפולים המונהגים במרפאות השיניים הפועלות מטעם קופות החולים, אך יחד עם זאת, גם במרפאות השיניים הפרטיות תוכלו ליהנות מהסדרי תשלום נוחים. כמו כן, כל מרפאת שיניים בירושלים מובילה בתחומה, מקיימת הסדרים ביטוחים מול קופות החולים השונות וחברות הביטוח, והדבר מאפשר לקהל המטופלים ליהנות ממימון חלקי או מלא של חלק מהטיפולים.

בחירת מרפאת שיניים פרטיות – כיצד?

אם גם אתם מחפשים אחר מרפאת שיניים פרטית, אנו ממליצים לכם להתייחס למספר פרמטרים מרכזיים במסגרת תהליך הבחירה, וביניהם: סוגי הטיפולים המוצעים לכם במרפאה, רמת המומחיות של הצוות הרפואי, רמת המכשור העומדת לרשות המרפאה, וכמובן, המלצות אישיות מצד מכרים, חברים ובני משפחה. בחירתה של מרפאת שיניים בירושלים או בכל עיר אחרת חייבת להתבסס גם על רמת היחס והשירות האישי המוצעת לכם ועל זמינות המרפאה. ברוב המקרים, תעריפי הטיפול אינם מהווים אינדיקציה לבחירת מרפאת שיניים פרטית וזאת לנוכח חשיבותם של טיפולי השיניים. יחד עם זאת, ישנם אנשים הבוחרים לקיים את טיפולי השיניים הבסיסיים יותר באמצעות מרפואת השיניים הפועלות מטעם קופות החולים ואילו את טיפולי השיניים המורכבים יותר באמצעות מומחה פרטי באחת מאותן מרפאות שיניים פרטיות ברחבי הארץ.

זהות הרופא המטפל – היתרון המשמעותי של מרפאות השיניים הפרטיות

כפי שציינו בפתיח, רוב מרפאות השיניים הפרטיות הן מרפאות המנוהלות על ידי רופא מומחה בעל וותק מקצועי רב שנים בענף רפואת השיניים, דבר המעיד על מוניטין וניסיון מוכח בענף רפואת השיניים. עובדה זו מהווה יתרון משמעותי של מרפאות השיניים הפרטיות מכיוון שהיא מאפשרת לכם מראש לדעת יותר על זהותו של הרופא המטפל ולהחליט האם אתם מעוניינים להיות מטופלים במקום. מנגד, במרפאות השיניים הפועלות על ידי קופות החולים, הצוות הרפואי מורכב מרופאי שיניים מנוסים לצד רופאי שיניים מתלמדים, כאשר זהותו של הרופא עשויה להשתנות בהתאם לצרכי המרפאה.

כל האמור לעיל הופך את הבחירה בכל מרפאת שיניים בירושלים פרטית לבחירה המושכלת והנכונה ביותר עבור אילו מביניכם המעוניינים להבטיח לעצמם את רמת הטיפול הגבוהה ביותר הן בהיבט הרפואי – מקצועי והן בהיבטים  נוספים הקשורים לרמת השירות והיחס האישי.

 

קראו גם על: אורתודונטיה ירושלים

דילוג לתוכן