מרכז אקרמן לרפואת שיניים - כתרים ללא מתכת

כתרים ללא מתכת

8

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

זה טבעי וזה רק כתר!

כבר התרגלנו לראות כתרים ממתכת המקשטים את פיהם של אנשים רבים, והנה אנחנו מתבשרים בבשורה מרנינה: אצל ד"ר אקרמן, מרפאות שיניים מבצעים כתרים ללא מתכת. הרבה יותר אסטטי והרבה יותר טבעי. כתרים ללא מתכת לא נופלים בחוזקם מהכתרים המקוריים, ואף עולים עליהם, אפשר להנות ממראה דומה לשיניים כאשר מדובר בעצם בכתר ולא בשן ממש.

כתרים

כאשר רופא שיניים מבצע סתימה עמוקה, או טיפול שורש בשן, עליו להלביש על השן כתר כדי לתמוך בה בהמשך. שן שניזוקה מעששת והתפשט בה רקבון, נחלשת מאד ועלולה לאבד מיציבותה. במיוחד אם שורשי השן כבר נפגעו וגם התעלות עלולה השלן ליפול אם לא יתמכו בה.

לצורך כך היו רופאי השיניים מבצעים פרוצדורה של כתרים. אלו היו עשויים מתכת אשר על פי ההגיון הפשוט מדובר בחומר חזק. המתכת היתה שורדת על השן לאורך שנים רבות, אך למורת רוחם של המטופלים היא לא נראתה טוב. עד שהגיעה בשורת כתרים ללא מתכת ושנתה את המצב.

כתרים ללא מתכת

עם הזמן החל לכבוש את השוק להיט חדש: אפשר לעשות כתרים ללא מתכת וזה טוב ממש. אצלנו במרכז אקרמן לרפואת שיניים אפשר לבצע את ההליך, ואנחנו בהחלט ממליצים עליו.

הסיבה היא פשוטה: פעם חשבו שיש להתמקד באיכות יותר מאשר במראה החיצוני, חשוב שהמתכת תהיה חזקה, הרי שהיום מבינים שגם אסטטיקה הוא דבר חשוב. מעתה מעדיפים לוותר על המתכת שיש לה צבע בולט, ומייצרים את הכתר מצבע שן טבעי. זה נראה הרבה יותר טוב.

כתרים ללא מתכת וללא חשש

כתרים ללא מתכת הם חיקוי מוצלח של צבע השיניים. הכתר דומה מאד למראה טבעי וכמעט שאינו מורגש. היות ותכנון הכתרים נעשה דרך המחשב, רמת הדיוק שלהם הרבה יותר מוצלח. הם בנויים על פי הלסת, ועל פי שורת השיניים של כל פציינט, מתיישבים טוב בפיו ולא בולטים כמעט.

עוד יתרון נפלא: עם הזמן נוצרת נסיגת חניכיים וחלק נוסף של השן נחשף. כאשר מדובר בכתר מתכת, היה נחשף החלק שמתחת למתכת ונראה צבע שחור מכוער, דבר שנוגד לעקרונות של רפואה אסתטית. עם כתרים ללא מתכת זה לא קורה. גם שן שנחשפת נשארת בצבעה הטבעי לכל אורכה המלא.

גם אתם יכולים להנות עם כתרים ללא מתכת אצל ד"ר אקרמן!

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

כירורגיה ועקירות

המקום האידיאלי לעקירה ולכירורגיה! לא נעים לעקור שיניים, ויש אנשים רבים החוששים מאז. החשש הוא מוצלח, לפעמים גם פסיכולוגי, אבל

קראו עוד »

השתלות שיניים

השתלת שיניים היא החלופה המתקדמת ביותר המהווה  פתרון אידיאלי, לבעיות של שיניים חסרות וחניכיים חלשות. שתלים דנטליים יכולים להוות חלופה לכתרים ויעודם

קראו עוד »
דילוג לתוכן