מרכז אקרמן לרפואת שיניים - יישור שיניים שקוף (אינוויזליין)

יישור שיניים שקוף (אינוויזליין)

יישור שיניים פנימי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לעבור יישור שיניים בלי שאף אחד ידע!

יותר ויותר אנשים מבצעים היום טיפולי יישור שיניים. הטכנולוגיה המתקדמת נותנת מענה להרבה בעיות בתחום, ומאפשרת להנות ממנשך בריא ואסטטי יותר מבעבר. את החידוש האחרון בתחום, מציע ד"ר אקרמן מרפאות שיניים והוא התקבל בלהיטות רבה בקרב המטופלים – יישור שיניים שקוף, החוסך את אותם טבעות מתכת מוכרות ושנואות כל כך.

יישור שיניים שמרני

הטיפול המקובל ביישור שיניים כלל בדרך כלל טבעות מתכת המודבקות על השיניים, וביניהם חוט מתכת. אם לילדים צעירים הדבר לא כל כך הפריע, הרי שעם עליית הגיל, כבר היו אנשים נרתעים מלבצע יישור שיניים בגלל המראה.

זה לא רק המראה, קוביות בין השיניים הם מקום לצבירת אבנית וחידקים וקשה לנקות בין החריצים השונים, דבר זה גורר לקשיים בשמירה על הגינה של הפה וממילא למחלות חניכיים ועששת.

ומשהו נוסף: חוטי הברזל המושחלים בין הטבעות גרמו לא פעם לפציעה של הלסת והחיך. תחושה אי נעימה של חומר זר בפה וגם אי יכולת להשתחרר מן הטבעות אף לשניה אחת. משך כל זמן הטיפול שהוא בדרך כלל ארוך ונמשך כשנה ויותר, צריך המטופל להיות צמוד לקוביות בשיניו, ולא יכול אף פעם להנות מחיוך נקי ללא תוספות.

יישור שיניים שקוף

במרכז אקרמן לרפאות שיניים שברו את כל המיתוסים והפכו את טיפול יישור השיניים למשהו נעים וחביב יותר. במרפאתנו ניתן לבצע יישור שיניים שקוף על ידי סמכים בלתי נראים שמעניקים יתר נוחות והרבה יותר אסטטיות למטופל. הטיפול מתבסס על קשתיות שלא רואים אותם והם שקופות לחלוטין, אותם מחליפים מידי פעם בקשתיות אחרות.

יתרונות יישור שיניים שקוף:

  • הרגשה טובה ונעימה של נוחות.
  • אין השפעה על המראה, הקשתיות הנן שקופות לחלוטין, וכמעט אינן מורגשות.
  • הקשתיות רכות ועדינות ואינן משפיעות על הדיבור של המטופל.
  • את הקשתיות ניתן להוריד בכל מצב, ולהתגמש בהרכבה שלהם.
  • בעת האוכל למשל, מורידים את הקשתיות כדי שלא להפריע לפעולת הלעיסה.
  • גם בזמן צחצוח שיניים מסירים את הקשתיות ונהנים מצחצוח ונקיון שיניים מלא.

עשרות לקוחות כבר הבינו את היתרונות ונהנים מהתוצאות! הצטרפו אליהם!

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

השתלות שיניים

השתלת שיניים היא החלופה המתקדמת ביותר המהווה  פתרון אידיאלי, לבעיות של שיניים חסרות וחניכיים חלשות. שתלים דנטליים יכולים להוות חלופה לכתרים ויעודם

קראו עוד »

טיפולי שיניים למבוגרים

טיפולי שיניים למבוגרים כיום, יותר ויותר, מתרכזת רפואת השיניים הגריאטרית ברפואת הפה ובשיקום השן. הגישה הרווחת היא לשמור על השיניים

קראו עוד »

בוטוקס וחומצה היאלורונית

בוטוקס וחומצה היאלורונית חדש במרפאתנו! ייעוץ אצל הרופא/ה ללא עלות כל החומרים באישור משרד הבריאות. טיפולים אסתטיים חומצה היאלורונית בוטוקס

קראו עוד »
דילוג לתוכן