השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יישור שיניים למבוגרים

גם מבוגרים יכולים להנות מחיוך מלא!

מבוגרים רבים מוצאים את עצמם עם שיניים שאינם ישרות, ובטוחים שהם אחרו את המועד. כנראה שיהיה עליהם להשלים עם המצב, ולהשאר כך. מומחים ממרכז אקרמן לרפואת שיניים שברו את המיתוס ומבטיחים יישור שיניים מוצלח גם בגיל מבוגר. מומלץ ביותר!

יישור שיניים

בעבר לא היה מקובל לעבור טיפולי יישור שיניים בצורה גורפת, ורק במצבים מסובכים או יוצאי דופן היו מבצעים זאת. עם השנים הלך יישור שיניים ונעשה פופולארי, בני נוער רבים אמצו את הרעיון להנות משיניים ישרות וחיוך מלא.

יישור שיניים למבוגרים עדיין לא היה מקובל, לראות מבוגר עם טבעות על שיניו, לא היה חזון נפרץ.

אך משהו השתנה בשנים האחרונות ומן הסיבות הבאות:

  • השתכללות הפרוצדורה בצורה המאפשרת טיפול במגוון סוגי הבעיות. הטיפול מתאים ללסתות במבנים שונים.
  • רמת החיים שעלתה, במקביל לרמה האסטטית. אנשים מבוגרים רבים לא מוכנים להשלים עם מראה שיניהם ומבקשים בכל מחיר להנות משיניים ישרות.
  • ניתן לצפות מראש מה יהיה תוצאות הטיפול, ולכן קל יותר להערך לכך גם בגיל מבוגר.

יישור שיניים למבוגרים

גם מבוגרים יכולים להנות מעתה עם יישור שיניים למבוגרים, היות והטכנולוגיה התפתחה בכיוון והרבה יותר בטוחה. אין טעם לחשוש כבעבר מהחלשות שיניים או מנזק שיגרם. הנסיון הרב שהצטבר בשנים האחרונות בכל מה שנוגע למבוגרים, מאפשר גם להם לבצע את הטיפול שיניים בהצלחה מרובה.

אז גם מי שעבר את הגיל, ולא בצע יישור שיניים בשעתו, או שמבנה השיניים השתנה והוא כבר לא נאה כבעבר, יוכל עדיין להנות מטיפול של יישור שיניים למבוגרים ולהראות במיטבו.

יישור שיניים שקוף

עם הכל, מבוגרים רבים עדיין חוששים לבצע יישרו שיניים למבוגרים היות והמחסום של מראה הטבעות על השיניים מרתיע אותם.

ד"ר אקרמן מרפאות שיניים, יוצא בבשורה מפתיעה אל כלל האוכלוסייה המבוגרת: לא עוד טבעות מתכת או ברזלים, מעתה אפשר לעבור טיפול בלתי נראה. הדבר נעשה באמצעות קשתיות שקופות המותאמות למבנה השיניים. הם מיועדות למבוגרים אך לא רק.

מעתה גם מבוגרים יכולים לחייך: עם יישור שיניים שקוף שתוצאותיו מובטחות מראש.

לא משנה הגיל, לא משנה המצב. התקשרו עכשיו למרפאת ד"ר אקרמן, וקבלו הצעה מיוחדת עכשיו!