מרכז אקרמן לרפואת שיניים - טיפולי שיניים לילדים

טיפולי שיניים לילדים

רופא שיניים לילדים בירושלים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

טיפולי שיניים לילדים

הורים רבים בטוחים כי אין צורך לבצע טיפולי שיניים לילדים. "ממילא מדובר בשיני חלב, אז חבל על הכסף ועל המאמץ" הם בטוחים ומזניחים את שיני ילדיהם. אין ספק שהקביעה הזאת אינה נכונה ומדובר בטעות שמסכנת את בריאות השיניים של הילד. יש להבין כי הבסיס של צמיחת שיניים קבועות בפה מושפעות באופן ישיר ממצב שיני החלב. שן חלב רקובה, מהווה קרקע פוריה להתפתחות של שן קבועה רקובה אף היא. שלא נדבר על דלקות חניכיים שעלולות להופיע כאשר העששת מתפשטת, וחניכיים כידוע כבר לא תתחלפנה אף פעם..

יעילות טיפולי שיניים בילדים

מלבד השמירה על השיניים באופן רצוף, ישנם מספר יתרונות לבצוע טיפולי שיניים לילדים בגיל מוקדם:

הפחתת חרדות

ככל שמתחילים מוקדם יותר, כאשר הטיפולים קלים, ומבוצעים בגישה חביבה, יקבל הילד תמונה חיובית על רופא השיניים וכלל טיפולי שיניים לילדים יחרתו בראשו כזכרון נחמד.

הדרכה נכונה

במסגרת טיפולי שינים לילדים יקבל הילד הדרכה נכונה לשמירה על הגינה של הפה, על מה חשוב להקפיד מבחינה תזונתית ועל צחצוח נכון ויעיל.

ביקורת

מעקב צמוד אחר מצב השיניים למניעת התדרדרות.

מתי עושים טיפולי שיניים לילדים?

בעקרון יש להגיע לביקורת אל רופא השיניים לביקורת שגרתית כדי לגלות התחלה של עששת וסימנים מוקדמים של פגיעה בשן. גם כאשר הילד לא סובל כאבים, ועדיין לא מתלונן על חוסר נוחות, יוכל רופא השיניים לזהות פגיעה ראשונית ולהתחיל לבצע טיפולי שיניים לילדים.

כמובן שבמקרה של כאבים, נפיחות, הופעת דלקת וכדומה יש להופיע במהירות במרפאה וזאת במסגרת של "עזרה ראשונה".

מי עושה טיפולי שיניים לילדים?

לד"ר אקרמן מרפאות שיניים צוות של רופאי שיניים מומחים לילדים. הדבר חשוב שבעתיים אצל ילדים חששנים במיוחד אבל לא רק. היום יודעים כולם כי גישה חיובית אל הילדים בשעת הטיפול, היא זו שתקבע בסופו של דבר את יחסם אל טיפולי שיניים בעתיד ולאורך זמן. חשוב שהרופא יהיה עם גישה סבלנית, עם אורך רוח וכושר הסבר באשר לכל פעולה שהוא מבצע. התברר כי טיפולי שיניים לילדים המלווים בהסברים מתאימים, מפחיתים חרדות ומשחררים לחצים.

תנו לרופאי שניים מומחים לילדים במרפאתו של ד"ר אקרמן לטפל בשיני ילדיכם. זה כדאי כבר מעכשיו!

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

קופת חולים מכבי

ראובן אקרמן- רופא שיניים בהסדר למבוטחי קופ"ח "מכבי" מכבי שלי חברים בגילאי 18 עד 75 זכאים להטבות ייחודיות, כמו סתימות,

קראו עוד »

הרמת סינוס

כך מתגברים על כל המכשולים! ההתקדמות הגדולה בתחום השתלים הדנטליים, הביאה לקידום אדיר. מהיום ניתן לשחזר כל חסר בפה, בעזרת שתלים

קראו עוד »
דילוג לתוכן