מרכז אקרמן לרפואת שיניים - ההשתלת שיניים קדמיות עקב חבלה

השתלת שיניים קדמיות עקב חבלה

שתלים לשיניים בירושלים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חשיבות השתלת שיניים קדמיות

כמו בכל חלל הפה, ניתן לבצע גם השתלת שיניים קדמיות בהצלחה רבה. עם זאת יש לשים לב לכללים חשובים כדי שהתוצאה תהיה מעולה. שן חסרה גורמת תמיד אי נוחות בפה, ולפעמים מקשה על הדיבור והאכילה. לא משנה באיזה מקום היא נמצאת, אבל כל שן שאיננה, חסרונה מורגש היטב. הבעיה העיקרית היא שאין תחליף לשיניים, וכאשר שן חסרה מוכרחים לבצע השתלת שיניים מלאכותית.

הבעיה מתעצמת עוד יותר כאשר מדובר בשיניים קדמיות, אז מצטרפת אל אי הנוחות גם פגיעה במראה ובאסתטיות. לפעמים מדובר בפגיעה באיכות חיים ממש, ובכל המצב הנפשי של המטופל. אדם שחסרה לו שן קדמית חש את עצמו שונה מכולם ויוצא דופן. לא נעים לו להראות כך לפני אנשים ולא לחייך לפני כולם.

מסיבה זו חשוב לבצע השתלת שיניים קדמיות ביעילות ובמקצועיות. כדי שהתהליך יהיה מבוצע נכון, בצורה הכי אסתטית ומוצלחת כיאה למקום כה רגיש.

השתלת שיניים קדמיות עקב חבלה

נפילה שגרמה לאיבוד שן הוא אחד הגורמים השכיחים לטיפול השתלת שיניים קדמיות. מקרים אלה אופייניים בשתי שכבות גיל:

השתלת שיניים קדמיות לילדים

ילדים רבים מאבדים את שיניהם במשחקי חצר או ריצה בלתי זהירה וכדומה. בילדים צעירים לא מבצעים השתלת שיניים קדמיות, עד להגיעם לגיל ההתבגרות המלאה, הוי אומר גיל 17 לגבי בנות, וגיל 18 לגבי בנים. זאת כדי לסיים את צמיחת השן המלאה, ולאפשר לפה להגיע לגודל האמיתי. משום כך יש להמתין עד גיל זה כדי לבצע השתלת שיניים קדמיות ורק אז לבחון את האפשרויות. חשוב לבצע את הטיפול במרפאה מתמחה בהשתלות בעיקר ובטיפולי שיניים לילדים בפרט

השתלת שיניים קדמיות למבוגרים

אנשים מבוגרים הסובלים מחוסר שיווי משקל או ממגוון בעיות יציבות עלולים ליפול לעיתים קרובות, ולסבול מחבלות ואיבוד שיניים. במקרים מעין אילו ניתן וצריך לבצע השתלת שיניים קדמיות דבר שיתרום לאיכות חייהם. עם זאת יש לזכור כי קשישים רבים סובלים ממחלות נלוות ואף תהליך ההתאוששות ארוך וממושך יותר ועל כן, חובה לבצע את הטיפול במרפאה מתמחה בהשתלות שיניים ובטיפולי שיניים למבוגרים.

השתלת שיניים קדמיות מבצעים רק במרפאת מומחים. פנו אל מרכז אקרמן לרפואת שיניים לקבל יעוץ מתאים!

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

קופת חולים מכבי

ראובן אקרמן- רופא שיניים בהסדר למבוטחי קופ"ח "מכבי" מכבי שלי חברים בגילאי 18 עד 75 זכאים להטבות ייחודיות, כמו סתימות,

קראו עוד »

בוטוקס וחומצה היאלורונית

בוטוקס וחומצה היאלורונית חדש במרפאתנו! ייעוץ אצל הרופא/ה ללא עלות כל החומרים באישור משרד הבריאות. טיפולים אסתטיים חומצה היאלורונית בוטוקס

קראו עוד »
דילוג לתוכן