מרכז אקרמן לרפואת שיניים - הרמת סינוס

הרמת סינוס

4

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כך מתגברים על כל המכשולים!

ההתקדמות הגדולה בתחום השתלים הדנטליים, הביאה לקידום אדיר. מהיום ניתן לשחזר כל חסר בפה, בעזרת שתלים מוצלחים שמחזיקים מעמד זמן רב. לפעמים המצב דורש תוספת של עצם כדי שיהיה אפשר לחבר את השתלים, וגם אז אפשר להתגבר על האתגר בעזרת הרמת סינוס.

רוצים לדעת איך? ד"ר אקרמן מרפאות שיניים, מיטיבים לבצע את המהלך.

שתלים דנטליים

כאשר שיניים חסרות בפה, בין אם מדובר בשן בודדת ובין אם מדובר במספר שיניים גדול יותר, אפשר לטפל בכך באמצעות שתלים דנטליים. אם בעבר היה מקובל להתאים שיניים תותבות ולהתרגל לאי הנוחות וחוסר היציבות של השיניים, הרי שהיום הפתרון הרבה יותר זמין והרבה יותר פשוט מבעבר.

בעזרת שתלים דנטליים, אלו ברגים ממתכת שמשתילים אותם בתוך העצם של הלסת ניתן להרכיב שיניים כמעט אמיתיות ולהנות מפה חדש. השיניים הללו חזקות ומשמשות כמו שן מקורית כמעט. הן אינן נושרות אינן מתנדנדות ובדרך כלל מאריכות ימים זמן רב.

עם זאת, לפעמים יש צורך בהרמת סינוס.

חסר בעצם

זה קורה כאשר העצם בלסת עצמה חסרה, או שהיא חסרה מלידה או עקב נסיגת חניכיים, מחלה או לאחר עקירת שן שלא בוצע כהלכה. זה יכול להיות גם כתוצאה מהחלשות העצם או מאיבוד יציבותה והיא לא מספיק חזקה כדי לקלוט את השתל ולתמוך בה. אם רופא השיניים יבצע החדרת שתלים במקום של עצם חסרה, השתל לא יחזיק מעמד ועלול ליפול במהרה. הפתרון הוא איפה, הרמת סינוס. שזה בעצם שחזור של העצם בכל גודל ובכל צורה חסרה.

הרמת סינוס

תהליך בניית העצם נקרא הרמת סינוס, ובמהלכה הרופא משחזר עצם חסרה בתוך הלסת. גם אם העצם החסרה צריכה להיות לאורך או לרוחב, ובכל מקום בפה. הרמת סינוס בלסת העליונה עושה רופא שיניים כירורגי או רופא מיוחד לבעיות חניכיים. בצוות המרפאה של מרכז אקרמן לרפאות שיניים מציב שורה של רופאים מן השורה הראשונה מומחים בתחומם, כאשר לכל אחד וותק ונסיון משלו.

לאחר ביצוע הרמת סינוס, אפשר בקלות להשתיל שתלים ולהרכיב עליהם את השיניים החסרות.

רוצים לדעת עוד? צרו קשר עם מרפאת ד"ר אקרמן וקבלו פרטים נוספים!

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

שתלים דנטליים

לקבל במתנה שיניים חדשות! שתלים דנטליים הם המצאת המיליון שהחליפה את התותבות השמרניות של פעם. באפשרות השתלים ניתן לקבל שיניים

קראו עוד »

קופת חולים מכבי

ראובן אקרמן- רופא שיניים בהסדר למבוטחי קופ"ח "מכבי" מכבי שלי חברים בגילאי 18 עד 75 זכאים להטבות ייחודיות, כמו סתימות,

קראו עוד »
דילוג לתוכן